From Redmoon Advanced Wiki
imported>Godulous No edit summary |
imported>Godulous No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
{| border="2" cellpadding="5" cellspacing="0" width="300" | {| border="2" cellpadding="5" cellspacing="0" width="300" | ||
!width="300" colspan=3| Gangster | !width="300" colspan=3 bgcolor="#C6CEEC"| Gangster | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
!width="100"| Portrait | !width="100"| Portrait | ||
Line 21: | Line 21: | ||
! Pow | ! Pow | ||
| 10 | | 10 | ||
|-align="center" | |||
!colspan=3| Monster Info | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Experience | |||
|colspan=2| 2 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Sight range | |||
|colspan=2| 9 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Walk Speed | |||
|colspan=2| 4 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Fly | |||
|colspan=2| 0 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Attack 1 range | |||
|colspan=2| 1 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Attack 2 range | |||
|colspan=2| 1 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Attack 1 delay | |||
|colspan=2| 2000 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Attack 2 delay | |||
|colspan=2| 2000 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Skill 1 | |||
|colspan=2| none | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Skill 2 | |||
|colspan=2| none | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Skill 1 delay | |||
|colspan=2| 0 | |||
|-align="center" | |||
|colspan=1| Skill 2 delay | |||
|colspan=2| 0 | |||
|} | |} |